fazi.pl
Google Play App Store


Dziękuję że korzystasz z naszej strony www.fazi.pl. Celem naszej strony jest to, abyś mógł przy niej miło spędzić czas. Głównymi tematami przedstawianymi w serwisie fazi.pl są horoskopy, ich interpretacje, taroty, wróżby i wszystko co jest związane z astrologią czy ezoteryką. Wszystko to jest dostępne w serwisie horoskopy. Jeżeli chodzi o to czym są horoskopy, to możemy powiedzieć że horoskopy są astrologicznymi prognozami lub interpretacjami, które opierają się na znakach zodiaku i ich położeniu w czasie narodzin osoby.

Dodatkowo w serwisie imiona możesz znaleźć rozbudowany dział poświęcony imionom, gdzie możesz sprawdzić ich znaczenie, pochodzenie, a także podstawowe informacje jak daty imienin czy zdrobnienia które mogą powstać z danego imienia. Oczywiście nie możemy też zapomnieć o serwisie sennik. Jest to rodzaj książki, zbiór interpretacji symboli i snów. Służy do próby zrozumienia znaczenia snów i ich potencjalnego wpływu na nasze życie. Senniki są różne i mogą zawierać różne interpretacje symboli snów w zależności od kultury, tradycji i osobistych przekonań. W naszym senniku można znaleźć opisy różnych obiektów, sytuacji lub postaci, które mogą występować w snach, a także próby zrozumienia ich znaczenia.

Pomoc

W razie jakichkolwiek problemów związanych z naszymi stronami prosimy o kontakt, postaramy się w miarę możliwości pomóc.

e-mail: wacek@fazi.pl